Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

Aparatın strukturu

RƏHBƏRLİK
1 Səfərov  Bayram Əsəd oğlu İcra hakimiyyətinin başçısı
2 Hacıyev Əkbər Kamus oğlu      Başçının müavini - Sosial - iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsinin müdiri
3 Fətəliyeva Vüsalə Mustafa  qızı             Başçının müavini - İctimai - siyasi və humanitar məsələlər şöbəsinin müdiri
4

Məmmədli Nəzirə Mübariz qızı

           Sektor müdiri - baş mühasib 
5 Həsənova Zülfiyyə Astanəli qızı Böyük məsləhətçi - Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyanın məsul katibi
6 Qılıncxanova Fatma Əsgər qızı Aparıcı məsləhətçi - Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyanın uşaqlarla iş üzrə məsləhətçi - psixoloq
7 Sadıqov Anar Nuşirəvan oğlu Başçının köməkçisi

        İnformasiya təminatı və təhlil sektoru

8 Heydərov Ülvi Vidadi oğlu Sektor müdiri
9 Cəfərova İlahə Raqub qızı Aparıcı məsləhətçi

Ərazi idarəetmə və yerli özünüidarəetmə orqanları ilə iş şöbəsi

10 Kazımov Qalib Elxan oğlu Şöbə  müdiri
11 Qarayev Əmirxan İntiqam oğlu Baş məsləhətçi

                           Hüquq şöbəsi

12 Zeynalov Asəf Siracəddin oğlu Məsləhətçi

                          İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsi

13 Mahmudov Natiq Fəxrəddin oğlu Şöbə müdirinin müavini - Dini qurumlarla işin təşkilatçısı
14 Bağırova Ülviyyə Feyzulla qızı Baş məsləhətçi
15 Əlili Zəfər Ağalar oğlu  Baş məsləhətçi

      Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsi

16 Səmədov Hidayət Aydın oğlu Baş məsləhətçi
17 Əliyeva İradə Xasay qızı Böyük məsləhətçi
18 Məmmədova Gülşən Əlişan qızı Böyük məsləhətçi
19 Şirinov Əlisahib Ərəstun oğlu Aparıcı məsləhətçi

                   Memarlıq və tikinti şöbəsi

20 Əmiraslanova  İmamət Bahadur qızı Aparıcı məsləhətçi

               Sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsi

21   Şöbə müdiri
22 Məmmədova Aygün  Saleh qızı Məsləhətçi  (kadrlar üzrə işin aparıcısı)
23 Mustafayeva Günel Fərəc qızı Məsləhətçi
24 İbrahimov Natiq Misir oğlu Baş mütəxəssis - sürücü
25 Hüseynov İlqar Allahverdi oğlu Baş mütəxəssis - sürücü
26 Quliyev Təmkin Sabir oğlu Baş mütəxəssis - sürücü
27 Rzayeva Sevinc Sabir qızı Xadimə

Vətən müharibəsi iştirakçıları və şəhid ailələri ilə işin təşkili şöbəsi

28 Ələkbərov Elxan Firad oğlu Şöbə müdiri

 

Keçidlər